Twoje komentarze
так, і ще пропоную нарешті вивішувати на сайті години виходу в ефір! а то сидіти і чекати весь день не надто створює позитивне враження. Скрипін поїхав - в студії бардак(((
12 lat temu
я за модерацію чату і створення нормалнього спілкування для фід беку ефірів. модератори будуть банити лише по темі і через прописані правила. а то вже 3 аккаунт тре створювати, хоч я ні не помішана на Тані, ні не вживаю образ до тих, хто в чаті. дякую, за те, що ініціюєте таке
Customer support service by UserEcho